KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 15407408
nr 1540 7408
Akvarell
Ginzburg, Signerad, stugor. Akvarell, bildmått: 15x20,5, yttermått inklusive ram: 27x32 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 15 maj 2023
kl 20:41:42
200 kr
250 kr